ГоловнаПРО УДСНСКерівництвоМихайлюк
 Версія для друку

МИХАЙЛЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області
підполковник служби цивільного захисту

 

Призначений Начальником Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області наказом ДСНС України (по особовому складу цивільного захисту) від 30 жовтня 2015 року № 611.

 Народився 4 червня 1980 року в м. Заставна Чернівецької області

 У 2004 році закінчив Академію пожежної безпеки України за спеціальністю – пожежна безпека та отримав кваліфікацію магістра з пожежної безпеки, у 2007 році – Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік і аудит».

 Службову діяльність розпочав у 1998 році.

 08.1998-06.2003 – курсант Академії пожежної безпеки України

 06.2003-11.2003 – інженер випробувальної пожежної лабораторії ДПО Відділу пожежної безпеки в Чернівецькій області Державного департаменту пожежної безпеки МНС України

 11.2003-02.2004 – провідний фахівець сектора нормативно-технічної роботи Управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України в Чернівецькій області

 02.2004-12.2004  – слухач магістратури Академії цивільного захисту України

 12.2004-12.2005 – начальник сектора пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах Управління МНС України в Чернівецькій області

 12.2005-07.2009  – начальник сектора пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах Головного управління МНС України в Чернівецькій області

 07.2009-09.2009 – головний фахівець відділу нормативно-технічної роботи та ліцензування Управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС України в Чернівецькій області

 09.2009-02.2011 – начальник сектора пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах Головного управління МНС України в Чернівецькій області

 02.2011-11.2011 – начальник сектора з організації пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах при Управлінні МНС України в Чернівецькій області

 11.2011-11.2011  – т.в.о. начальника сектора з організації пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах при Управлінні Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області

 11.2011-06.2012 – начальник сектора з організації пожежно-профілактичної роботи на об’єктах і новобудовах при Управлінні Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області

 06.2012-10.2012 – старший інспектор відділу державного пожежного нагляду, нормативно-технічної роботи, дізнання та ліцензування Управлінні Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області

 10.2012-03.2013 – начальник Заставнівського районного сектора Управлінні Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області

 04.2013-02.2014 – головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 02.2014-06.2014 – начальник сектору техногенної безпеки  відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 06.2014-07.2015 – заступник начальника Управління з державного нагляду та контролю Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 07.2015-10.2015 – т.в.о. заступника начальника Управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту

 15.10.2015 -т/ч. - начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 Нагороди: Нагрудний знак «Кращому працівникові пожежної охорони», нагрудний знак Держпожбезпеки "За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту" ІІ-го ступеня, нагрудний знак "Знак пошани".

ФОТО

 

 

 

    Твіт