ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3935

Останні новини

23 Червня12:07 З початку року на водоймах країни загинуло 464 особи
Лише за минулу добу на водоймах загинуло вісім осіб, а з початку червня - 146. Цей показник суттєво перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не зупиняє людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
23 Червня12:06 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
24 червня на р. Прут на дiлянцi Чернiвцi - держкордон, у звязку з добiганням паводковоi хвилi, очiкується продовження росту рiвнiв води на 0,2 - 0,7 м над сьогоднiшнiми 23 червня на 8 год. Вранцi 24 червня на р. Прут - м. Чернiвцi очiкується проходження максимального рiвня паводку 75 - 125 см над нулем поста, максимальна витрата 80 - 190 м3/с. 23 червня на 8 год рiвень води на гідропосту Чернiвцi становив 58 см над нулем поста.
23 Червня11:55 Новоселицький район: відбулися змагання рятувальників і волонтерів з порятунку людей на воді
22 червня на річці Прут у місті Новоселиця пройшли змагання серед з порятунку людей на воді. Участь у них взяли 9 команд, серед яких і професійні рятувальники, і волонтери. Оскільки територією району протікає річка Прут, навчання добровольців правил порятунку на воді займає важливе значення у попередженні нещасних випадків, котрі можуть трапитися на водоймах.
23 Червня11:48 Сторожинецький район: відбулися навчання з ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві
З метою перевірки готовності рятувальників та працівників лісових господарств до швидкого реагування на виникнення таких пожеж, а також задля відпрацювання їхніх спільних дій під час ліквідації загорань у лісових масивах, 22 червня на території Чернівецького військового лісництва на полігоні «Прибан» у Сторожинецькому районі відбулися тактико-спеціальні навчання з відпрацюванням дій під час гасіння великих лісових пожеж. Разом із тим, під час навчань відбувся огляд-конкурс пожежної техніки і обладнання місцевих пожежних команд.
22 Червня16:57 Сторожинецький район: вогнеборці отримали пожежне авто від польських колег
22 червня у місті Сторожинець за участі очільників районної влади, Cторожинецької об’єднаної територіальної громади, керівництва Управління ДСНС України у Чернівецькій області та гостей із Польщі – представників гміни Андрихув – відбулося урочисте вручення пожежного автомобіля рятувальникам району.
22 Червня10:06 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
За даними УкрГідрометцентру, 22-23 червня на річках басейнів Прута та Сірету (Чернівецька обл.) очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,2-1,0 м.
22 Червня10:01 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
Щодня в Україні рятувальники проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням.
22 Червня10:00 З початку року на водоймах країни загинуло 455 осіб (ВІДЕО)
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 135 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
22 Червня09:26 м. Чернівці: вогнеборці завітали до вихованців дитсадка
Кожна людина змалечку повинна знати правила безпеки. Адже коли трапляється певна надзвичайна ситуація, уміння правильно діяти за таких обставин може врятувати людині життя. Тому працівники Управління чимало уваги приділяють роз’яснювальній роботі як з дорослими, так і з дітьми, навчаючи їх, як вберегтися від лиха. Так, 21 червня фахівці Служби порятунку побували у ДНЗ № 34 м. Чернівців.
21 Червня16:21 Чернівецька область: діти відвідали пожежно-рятувальні частини та музей
21 червня на екскурсії у Державній пожежно-рятувальній частині № 7 міста Хотин побували вихованці старшої групи ДНЗ «Сонечко». Також екскурсії для дітей відбулися у місті Чернівці. Дітлахи із мовного центру «Пріоритет» відвідали Державну пожежно-рятувальну частину № 1 міста та музей пожежно-рятувальної справи Буковини.
21 Червня16:19 Новоселицький район: рятувальники наголошують на пожежній безпеці під час збирання врожаю
З метою належної підготовки до жнивної компанії, рятувальники ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств. Зокрема, 21 червня працівники Новоселицького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інструктажі з працівниками агроформувань району.
21 Червня16:07 м. Чернівці: рятувальники провели практичний інструктаж із підприємцями найбільшого ринку міста
20 червня фахівці Чернівецького міського відділу Управління провели практичні протипожежні навчання із приватники підприємцями та представниками об’єктової пожежної охорони КП МТК «Калинівський ринок».
21 Червня11:24 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 135 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
20 Червня16:08 Глибоцький район: рятувальники отримали новий компресор
У своїй повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати у різних непередбачуваних умовах. У таких ситуаціях ефективність дій вогнеборців залежить не тільки від їх професіоналізму, а й від матеріально-технічного забезпечення – якісного бойового одягу, достатньої кількості необхідного спеціального спорядження. Саме тому Управління ДСНС України у Чернівецькій області велику увагу приділяє оновленню оснащення пожежно-рятувальних підрозділів.
20 Червня15:58 м. Чернівці: відбулися практичні відпрацювання дій з ліквідації умовної авіакатастрофи
20 червня у рамках перевірки КП «Міжнародний аеропорт Чернівці» було проведено відпрацювання практичних дій працівників аеропорту та оперативних служб міста Чернівці на випадок умовної авіакатастрофи літака та проведення пошуково-рятувальних робіт під час такої події.
20 Червня09:43 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
Фахівці Служби "101" застерігають аграріїв: будьте обачні та обережні під час зернозбиральної кампанії! Пам`ятайте: збереження врожаю залежить від належного дотримання усіх протипожежних правил та норм!
20 Червня09:40 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах
Спекотна погода сприяє масовому відпочинку на природі, особливо у вихідні дні. Проте, варто пам'ятати, що такі дії є вкрай небезпечними, адже збільшують ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж у природних екосистемах. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає елементарна людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу.
19 Червня16:10 м. Чернівці: рятувальники роз’яснили підприємцям про пожежну безпеку
19 червня за ініціативи фахівців Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області відбулося засідання круглого столу із приватними підприємцями міста. Під час заходу сторони обговорили рівень пожежної безпеки на приватних підприємствах, з’ясували, яких заходів слід вжити, щоб убезпечити підприємства від виникнення пожежі.
19 Червня16:07 Хотинський район: вогнеборці навчають дітей дотримуватись правил пожежної безпеки
З метою запобігання нещасним випадкам, пов’язаних із пустощами дітей з вогнем, 19 червня працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС провели навчальне заняття у дошкільному освітньому закладі села Рухотин.
19 Червня16:01 Молоді офіцери - випускники учбових закладів ДСНС - прибувають до місць несення служби
Нещодавно в учбових закладах Державної служби з надзвичайних ситуацій відбувся випуск колишніх курсантів, а відтепер - лейтенантів. У ці дні молоді офіцери прибувають для проходження служби за попереднім розподілом до підрозділів ГоловнихУправлінь ДСНС України.
19 Червня15:59 Рятувальники нагадують маленьким українцям правила безпеки життєдіяльності
Про те, наскільки важливо виховувати в маленьких громадян свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності, фахівці Служби порятунку завжди із задоволенням розповідають вихованцям дошкільних установ та дітлахам, які під час літніх канікул відпочивають в оздоровчих таборах.
19 Червня15:57 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили близько 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише протягом останніх трьох дібпіротехніки ДСНС здійснили 80 виїздів, під час яких вилучили та знищили 683 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 39авіаційних бомб.
18 Червня16:11 м. Чернівці: вогнеборці проводять роз’яснювальну роботу із дошкільнятами
18 червня фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області організували пізнавальний захід для вихованців дошкільної установи № 17 м. Чернівців, що знаходиться на вул. Коперника.
18 Червня10:07 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 1843 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 11.06 по 17.06) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
18 Червня10:02 З початку року на водоймах країни загинуло 432 особи
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 114 українців. Цей показник значно перевищує минулорічні червневі показники. Проте, навіть така сумна статистика не лякає людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

    Твіт