ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3346

Останні новини

24 Жовтня10:32 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох діб здійснено 86 виїздів, під час яких виявлено 703 боєприпаси. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 64 тис. 116 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 319 авіаційних бомб.
24 Жовтня09:59 Хотинський район: рятувальники провели для дітей урок безпеки
З метою навчання дітей правил пожежної безпеки працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області продовжують проводити відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу. Зокрема, 23 жовтня рятувальники Хотинського районного відділу організували роз’яснювальний захід щодо важливості дотримання правил пожежної безпеки із учнями Клішковецької гімназії. Рятувальники розповіли дітям про випадки пожеж, які трапилися в районі, їх причини і наслідки та наголосили на тому, чого не слід робити, аби не сталося лиха. Зокрема, не можна без дорослих розводити багаття, вмикати електроприлади та розпалювати піч, а також про те, наскільки небезпечними можуть бути ігри із сірниками. Також рятувальники ознайомили всіх присутніх із первиними засобами пожежогасіння та продемонстрували правила користування вогнегасниками. Дітям сподобалась розповідь, вони ставили цікаві запитання, на які відразу отримували відповідь. Наприкінці зустрічі учні подякували рятувальникам за пізнавальну лекцію та запевнили гостей, що будуть завжди дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.
24 Жовтня09:51 Чернівецька область: комісія у сфері цивільного захисту перевірила роботу служб у Заставнівському районі
23 жовтня в рамках контрольної перевірки, що триває на території області, комісія ДСНС України здійснила деталізовану перевірку Заставнівського району. Перевірка розпочалася із наради, що відбулася у приміщенні Заставнівської районної державної адміністрації, де було представлено членів комісії та окреслено основні завдання. Члени комісії перевірили організації, планування та реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в органах влади, установах і організаціях району, спеціалізованих службах цивільного захисту.
23 Жовтня14:11 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 877 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 16.10 по 22.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 237 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 28 осіб. Ліквідовано 877 пожеж, врятовано на пожежах 25 осіб та не допущено знищення вогнем 334 будівель і 46 од. техніки. На пожежах загинуло 32 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 949 тис. грн.
21 Жовтня10:14 Чернівецька область: робоча група контрольної перевірки працювала у Глибоцькому районі
З метою перевірки діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту у Чернівецькій області, 20 жовтня члени комісії контрольної перевірки, яка зараз триває на Буковині, побували у Глибоцькому районі. Традиційно робота перевірки розпочалась із наради у приміщенні Глибоцької районної державної адміністрації. До присутніх було доведено мету візиту та повідомлено, що впродовж визначеного періоду буде перевірено готовність сил і підрозділів служб цивільного захисту до дій за призначенням, спрямованих на запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та захист населення від їх наслідків. З цією метою у районі відбулися практичні відпрацювання на випадок дій при умовному виливі небезпечних речовин.
20 Жовтня16:25 м. Хотин: рятувальники закликали батьків навчати дітей правил безпечної поведінки
Працівники Управління ДСНС ведуть активну роботу щодо недопущення загибелі та травмування дітей під час пожеж чи інших надзвичайних подій. Для цього рятувальники здійснюють активну роз’яснювальну роботу як із самими дітьми, так і з їхніми батьками, наголошуючи на необхідності постійного навчання дітей правил безпеки. Так, 20 жовтня працівники Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали на батьківські збори, що проходили у Хотинській гімназії.
20 Жовтня16:23 Путильський район: рятувальники пояснили громадянам важливість дотримання правил пожежної безпеки
Фахівці Управління ДСНС постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо обов’язковості дотримання правил пожежної безпеки. У осінній період рятувальники особливо акцентують увагу громадян на належній підготовці до опалювального сезону, що незабаром розпочнеться. З цією метою 20 жовтня рятувальники Путильського району здійснили рейд у житловому секторі села Довгопілля. Особливу увагу вогнеборці приділили соціально незахищеним верствам населення – літнім людям, яким значно важче самотужки обігріти власні помешкання та бути уважними при використанні опалювальних приладів, щоб не сталося біди, та багатодітним родинам.
20 Жовтня16:21 м. Чернівці: дошкільнята дізналися про роботу рятувальників
20 жовтня вихованці ДНЗ №32 міста Чернівці побували на екскурсії у пожежно-рятувальному підрозділі. Як виявилося, діти на подібній екскурсії були вперше, тому малечу цікавило буквально все про роботу рятувальників. Багато вражень від екскурсії залишилось і у дітлахів, і у педагогів, котрі прийшли до підрозділу разом із вихованцями. Дітки подякували вогнеборцям за цікаві розповіді та можливість познайомитися із особливостями мужньої професії рятувальника.
20 Жовтня10:33 Чернівецька область: надзвичайники провели інструктажі у навчальних закладах
Турбуючись про безпеку громадян та прагнучи навчити людей правильних дій під час пожежі, 19 жовтня працівники районних підрозділів Управління ДСНС побували у навчальних закладах та поспілкувалися із педагогами й учнями та тему пожежної безпеки. Зокрема, фахівці Новоселицького районного сектору Управління відвідали Черленівську загальноосвітню школу, а рятувальники з міста Вижниці провели зустріч із викладачами та студентами Вижницького коледжу прикладного мистецтва.
20 Жовтня10:28 Вижницький район: рятувальники разом із волонтерами взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж
19 жовтня у селі Долішній Шепіт Вижницького району відбулися навчання «Моделювання кризових ситуацій у лісовій та гірській місцевості», котрі проводилися у рамках українсько-польського проекту «Покращення ефективності діяльності місцевої пожежної охорони на території Вижницького району». Участь у навчаннях взяли рятувальники, волонтери Червоного хреста, працівники лісового господарства, працівники місцевої пожежної охорони та фахівці екстрених служб. За ходом проведення навчань спостерігала делегація польських пожежників, яка у рамках міжнародної співпраці з кількаденним візитом перебуває у Вижницькому районі. Відбувалися навчання у три етапи, на кожному з яких учасники тренувались ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.
20 Жовтня10:24 Чернівецька область: комісія у сфері цивільного захисту перевірила роботу служб у Кельменецькому районі
19 жовтня у Кельменецькій районній раді відбулася робоча зустріч представників місцевих органів влади, організацій та установ із членами комісії контрольної перевірки з питань цивільного захисту. Присутнім представили робочу групу комісії, після чого відповідальні особи приступили безпосередньо до з’ясування рівня готовності спеціалізованих служб до виконання дій за призначенням. З цією метою фахівці змоделювали умовну надзвичайну ситуацію.
19 Жовтня09:44 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 199 людей
І знову добова статистика вражає кількістю загиблих та постраждалих на пожежах у побуті громадян. Вражає і водночас свідчить про те, що з істотним зниженням температурних показників, значно зростає показник смертельних випадків. Адже з настанням холодів, люди одразу починають вмикати несправні обігрівачі та користуються пічним опаленням без належного догляду. І як наслідок — кількість загиблих з початку тижня не зменшується: знову 5 загиблих на пожежах в Україні минулої доби. І це при доволі невеликій кількості займань у житловому секторі за 18 жовтня — 54 випадки. Водночас травми різного ступеню важкості отримали ще 3 осіб, а 3-х вдалося врятувати.
19 Жовтня09:25 Чернівецька область: триває контрольна перевірка області у сфері цивільного захисту
У Чернівецькій області триває контрольна перевірка у сфері цивільного захисту. У другий день роботи члени комісії працювали у міськвиконкомі міста Чернівці, адміністративних районах міста, об’єднаннях, установах та організацях. Зокрема, у Чернівецькій міській раді за напрямками було перевірено організацію роботи з виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, вивчено документацію, здійснено об’їзд навчальних закладів міста та визначено дотримання протипожежних вимог у цих установах.
18 Жовтня10:46 Чернівецька область: рятувальники продовжують попереджувальну роботу серед населення
Від початку року на території області сталося 684 пожежі, значна частина яких мали місце у житловому секторі. Причиною виникнення цих пожеж стали різні чинники, проте у більшості випадків загоранню і значним матеріальним втратам можна було б запобігти, якби жителі не ігнорували правила пожежної безпеки та відповідальніше ставилися до їх виконання. Тому з метою покращення обізнаності громадян та попередження виникнення пожеж у оселях буковинців 17 жовтня працівники Сторожинецького та Герцаївського районних секторів Управління ДСНС здійснили рейди у житловому секторі села Комарівці Сторожинецького району та села Тернавка Герцаївського району.
18 Жовтня10:44 смт Путила: рятувальники влаштували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
З метою ознайомлення дітей та дорослих з основними правилами безпечної життєдіяльності та задля популяризації професії рятувальника серед громадян, 17 жовтня рятувальники Путильського районного сектору Управління на районному стадіоні смт Путили провели для молоді акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Біля пожежного автомобіля зібралося чимало молоді. На майданчику рятувальники спочатку розповіли присутнім про пожежі та надзвичайні ситуації, які трапилися у Чернівецькій області, та нагадали їм правила безпечної поведінки. Далі кожен мав змогу взяти участь у практичній частині заходу та дізнатися більше про роботу вогнеборців.
18 Жовтня10:42 Чернівецька область: вогнеборці роз’яснили правила пожежної безпеки працівникам закладів культури та освіти
Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області постійно проводять роз’яснювальну роботу з громадянами, у ході якої навчають людей, яких заходів слід вжити, щоб запобігти різним надзвичайним ситуаціям, як діяти під час загорання в приміщенні та як вберегтися від пожежі. Знання цих правил безпеки допомагає людям зорієнтуватися та правильно організувати власні дії у небезпечній ситуації. Чимало таких занять рятувальники проводять з працівниками закладів освіти, культури, які у подальшому зможуть поділитися набутими знаннями із підростаючим поколінням та навчити правил безпеки багатьох людей. Так, 17 жовтня працівники Новоселицького районного сектору Управління здійснили об’їзд закладів культури району. Фахівці Кельменецького районного сектору Управління провели зустріч із керівниками закладів освіти району.
18 Жовтня10:33 В рамках реформування в Україні продовжують створювати Центри безпеки громадян та розпочинають свою роботу місцеві пожежні команди
В рамках децентралізації важливе місце у реформуванні займають питання, пов’язані з цивільним захистом населення і територій, а також з ліквідацією пожеж та стихійних лих в населених пунктах. Тож, в Україні активно створюються місцеві пожежні команди та Центри безпеки громадян — яскраві приклади того, якою великою рушійної силою може бути ініціатива місцевої громади за підтримки Уряду та Держслужби України з надзвичайних ситуацій.
17 Жовтня15:31 У Чернівецькій області розпочалася контрольна перевірка у сфері цивільного захисту
З 17 по 27 жовтня у Чернівецькій області триватиме контрольна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб. Так, у перший день роботи перевірки в обласній державній адміністрації було проведено нараду за участі голови комісії заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького, заступника директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС Павла Афанасьєва, голови Чернівецької обласної державної адміністрації, начальника управління цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації та начальника Управління ДСНС у Чернівецькій області.
17 Жовтня15:26 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише упродовж минулих трьох діб здійснено 109 виїздів, під час яких виявлено 525 боєприпасів, у тому числі 7 авіаційних бомб. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 62 тис. 518 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 319 авіаційних бомб.
17 Жовтня13:56 Служба порятунку закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
Цього тижня чи не кожен день приносив сумні новини — кількість загиблих на пожежах у житловому секторі становила по 5-6 громадян за добу. Моторошна статистика, як показник байдужого ставлення людей до власної безпеки... Всього з початку року на території України виникло понад 73 тисячі пожеж. З них у житловому секторі — понад 24 тисячі випадків. Кількість загиблих на пожежах вже давно перетнула позначку у 1 тисячу осіб.
17 Жовтня13:54 Упродовж вихідних на пожежах загинуло 10 громадян
Щорічно внаслідок пожеж гине та травмується значна кількість людей. Лише з початку року в Україні виникло 24 тис. 575 пожеж, під час яких загинуло 1188 громадян. Так, лише минулої доби вогнеборці ліквідували 78 пожеж у житловому секторі, де загинуло 6 осіб.
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС з Днем захисника України! (ВІДЕО)
Шановні колеги! Дорогі ветерани! Щиро вітаю вас з Днем захисника України. У цей день Український народ вшановує мужність та героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, повертається пам’яттю до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз згадати тих, кому зобов’язані мирним небом.
13 Жовтня16:27 Привітання начальника Управління з Днем захисника України!
Від колективу Управління ДСНС України у Чернівецькій області та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України! Щиро і сердечно хочу привітати Вас із цим святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, святом, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії!В цей день бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба над головою!
13 Жовтня09:49 На період відзначення Дня захисника України рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
На період відзначення Дня захисника України підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Загалом, до 8-ї ранку 17 жовтня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. А також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме: вертоліт “Єврокоптер” та літак Ан-30.
13 Жовтня08:54 У Києві триває ХVІ Міжнародний виставковий форум “Технології Захисту - ПожТех 2017”
12 жовтня продовжив роботу ХVІ Міжнародний виставковий форум “Технології Захисту - ПожТех 2017”. В рамках Форуму вже відбулася 19-та Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: "Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку", організована Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту. Під час конференції всі учасники мали змогу поділитися думками й здобутками, разом знайти шляхи вирішення найгостріших питань цивільного захисту та обговорити особливості реформування Служби.

    Твіт