ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Чернівецька область: комісія у сфері цивільного захисту перевірила роботу служб у Заставнівському районі

Опубліковано: 24.10.2017, 09:51

23 жовтня в рамках контрольної перевірки, що триває на території області, комісія ДСНС України здійснила деталізовану перевірку Заставнівського району.

Перевірка розпочалася із наради, що відбулася у приміщенні Заставнівської районної державної адміністрації, де було представлено членів комісії та окреслено основні завдання. Члени комісії перевірили організації, планування та реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в органах влади, установах і організаціях району, спеціалізованих службах цивільного захисту.

Також було практично перевірено дії служб цивільного захисту. Для цього було змодельовано умовну надзвичайну ситуацію. Віпрацювання ввідної проводилося на станції другого підйому водогону Дністер-Чернівці у с. Вікно Заставнівського району. Згідно із задумом внаслідок розгерметизації  цистерни з хлором, відбувся викид небезпечної речовини в кількості близько 1 тонни. Хмара зараженого повітря поширювалась на територію підприємства та у напрямку с. Вікно. 

Для відпрацювання практичних дій ввідної було залучено служби цивільного захисту, які повинні були продемонструвати злагодженість своїх дій. Так, рятувальники, одягнувши апарати захисту органів дихання та захисні костюми, провели розвідку у районі надзвичайної події,  встановили місце знаходження потерпілих та транспортували їх у безпечне місце, де працівники швидкої медичної допомоги надали потерпілим необхідну допомогу.  Одночасно із цим працівники Державної пожежно-рятувальної частини  № 5 м. Заставна створили водяну завісу на зараженій хлором території – таким чином вони локалізували викиди хлору у повітря.
Аварійна бригада РЕМ відключила електропостачання підприємства. Працівники поліції забезпечили охорону громадського порядку, регулювання дорожнього руху та збереження матеріальних цінностей у зоні аварії.

У Заставнівському районному секторі Управління ДСНС члени комісії перевірили належність ведення документації, стан техніки та обладнання у пожежній частині. Також було перевірено готовність пожежно-рятувального підрозділу до дій за призначенням та відпрацьовано практичні нормативи.

   IMG_7284.JPG    IMG_7288.JPG

   IMG_7355.JPG   IMG_7360.JPG

   IMG_7374.JPG   IMG_7386.JPG

   IMG_7409.JPG   IMG_7392.JPG

   IMG_7337.JPG

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
20 Листопада16:40 Чернівецька область: вогнеборці навчають жителів правил пожежної безпеки під час опалювального сезону
20 Листопада09:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
20 Листопада09:40 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
17 Листопада15:48 м. Чернівці: проведено тренування з ліквідації надзвичайних ситуацій у осінньо-зимовий період
17 Листопада15:45 м. Чернівці: відбулася зустріч із представниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
17 Листопада13:18 Регулярні навчання та тренування підсилюють готовність українських рятувальників до дій за призначенням
16 Листопада17:08 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 Листопада17:02 Чернівецька область: на екскурсії до рятувальників завітали школярі
16 Листопада17:00 Чернівецька область: рятувальники проводять профілактичну роботу у житловому секторі
16 Листопада16:55 Вижницький район: представники Управління привітали з ювілеєм пенсіонера служби
16 Листопада11:02 м. Чернівці: рятувальники у прямому ефірі розповіли про запобігання пожежам у осінньо-зимовий період
16 Листопада10:54 Перший заступник Голови ДСНС України взяв участь у засіданні Комітету НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій
16 Листопада10:53 Фахівці ДСНС України взяли участь у форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»
15 Листопада14:00 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
15 Листопада10:44 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Останні новини