ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Чернівецька область: комісія у сфері цивільного захисту перевірила роботу служб у Заставнівському районі

Опубліковано: 24.10.2017, 09:51

23 жовтня в рамках контрольної перевірки, що триває на території області, комісія ДСНС України здійснила деталізовану перевірку Заставнівського району.

Перевірка розпочалася із наради, що відбулася у приміщенні Заставнівської районної державної адміністрації, де було представлено членів комісії та окреслено основні завдання. Члени комісії перевірили організації, планування та реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в органах влади, установах і організаціях району, спеціалізованих службах цивільного захисту.

Також було практично перевірено дії служб цивільного захисту. Для цього було змодельовано умовну надзвичайну ситуацію. Віпрацювання ввідної проводилося на станції другого підйому водогону Дністер-Чернівці у с. Вікно Заставнівського району. Згідно із задумом внаслідок розгерметизації  цистерни з хлором, відбувся викид небезпечної речовини в кількості близько 1 тонни. Хмара зараженого повітря поширювалась на територію підприємства та у напрямку с. Вікно. 

Для відпрацювання практичних дій ввідної було залучено служби цивільного захисту, які повинні були продемонструвати злагодженість своїх дій. Так, рятувальники, одягнувши апарати захисту органів дихання та захисні костюми, провели розвідку у районі надзвичайної події,  встановили місце знаходження потерпілих та транспортували їх у безпечне місце, де працівники швидкої медичної допомоги надали потерпілим необхідну допомогу.  Одночасно із цим працівники Державної пожежно-рятувальної частини  № 5 м. Заставна створили водяну завісу на зараженій хлором території – таким чином вони локалізували викиди хлору у повітря.
Аварійна бригада РЕМ відключила електропостачання підприємства. Працівники поліції забезпечили охорону громадського порядку, регулювання дорожнього руху та збереження матеріальних цінностей у зоні аварії.

У Заставнівському районному секторі Управління ДСНС члени комісії перевірили належність ведення документації, стан техніки та обладнання у пожежній частині. Також було перевірено готовність пожежно-рятувального підрозділу до дій за призначенням та відпрацьовано практичні нормативи.

   IMG_7284.JPG    IMG_7288.JPG

   IMG_7355.JPG   IMG_7360.JPG

   IMG_7374.JPG   IMG_7386.JPG

   IMG_7409.JPG   IMG_7392.JPG

   IMG_7337.JPG

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
19 Січня15:47 Чернівецька область: рятувальники забезпечили безпечне проведення масових купань на Водохреща
19 Січня14:46 Чернівецька область: працівники Служби порятунку провели роз’яснювальні рейди
19 Січня14:34 м. Сторожинець: рятувальники ліквідували умовну пожежу в гімназії та навчили школярів правил безпеки
19 Січня10:57 На Водохреща на водоймах країни чергує понад 3 тисячі рятувальників та більше 500 одиниць техніки ДСНС
18 Січня16:54 Чернівецька область: рятувальники попереджають громадян про небезпеку пожеж у житловому секторі
18 Січня16:52 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
17 Січня17:35 “У зв'язку з ускладненнями погодних умов органи управління та сили ДСНС приведено в режим підвищеної готовності”, - Микола Чечоткін
17 Січня17:33 “Необхідно забезпечити цілодобову роботу Штабів та налагодити належну міжобласну взаємодію для управління транспортними потоками і вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків негоди”, - Микола Чечоткін
17 Січня17:12 м. Чернівці: рятувальники провели рейд на Калинівському ринку
17 Січня17:10 м. Чернівці: відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
17 Січня12:38 Чернівецька область: рятувальники попередили школярів про небезпеку перебування на кризі
16 Січня15:57 Рятувальники застерігають: вихід на тонку кригу може мати небезпечні наслідки
16 Січня15:54 Служба порятунку нагадує, як уникнути переохолодження та обмороження
16 Січня15:51 Чернівецька область: рятувальники попереджають громадян про небезпеку неправильної експлуатації печей та електроприладів
16 Січня11:48 Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу!
Останні новини