ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Чернівецька область: комісія у сфері цивільного захисту перевірила роботу служб у Заставнівському районі

Опубліковано: 24.10.2017, 09:51

23 жовтня в рамках контрольної перевірки, що триває на території області, комісія ДСНС України здійснила деталізовану перевірку Заставнівського району.

Перевірка розпочалася із наради, що відбулася у приміщенні Заставнівської районної державної адміністрації, де було представлено членів комісії та окреслено основні завдання. Члени комісії перевірили організації, планування та реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в органах влади, установах і організаціях району, спеціалізованих службах цивільного захисту.

Також було практично перевірено дії служб цивільного захисту. Для цього було змодельовано умовну надзвичайну ситуацію. Віпрацювання ввідної проводилося на станції другого підйому водогону Дністер-Чернівці у с. Вікно Заставнівського району. Згідно із задумом внаслідок розгерметизації  цистерни з хлором, відбувся викид небезпечної речовини в кількості близько 1 тонни. Хмара зараженого повітря поширювалась на територію підприємства та у напрямку с. Вікно. 

Для відпрацювання практичних дій ввідної було залучено служби цивільного захисту, які повинні були продемонструвати злагодженість своїх дій. Так, рятувальники, одягнувши апарати захисту органів дихання та захисні костюми, провели розвідку у районі надзвичайної події,  встановили місце знаходження потерпілих та транспортували їх у безпечне місце, де працівники швидкої медичної допомоги надали потерпілим необхідну допомогу.  Одночасно із цим працівники Державної пожежно-рятувальної частини  № 5 м. Заставна створили водяну завісу на зараженій хлором території – таким чином вони локалізували викиди хлору у повітря.
Аварійна бригада РЕМ відключила електропостачання підприємства. Працівники поліції забезпечили охорону громадського порядку, регулювання дорожнього руху та збереження матеріальних цінностей у зоні аварії.

У Заставнівському районному секторі Управління ДСНС члени комісії перевірили належність ведення документації, стан техніки та обладнання у пожежній частині. Також було перевірено готовність пожежно-рятувального підрозділу до дій за призначенням та відпрацьовано практичні нормативи.

   IMG_7284.JPG    IMG_7288.JPG

   IMG_7355.JPG   IMG_7360.JPG

   IMG_7374.JPG   IMG_7386.JPG

   IMG_7409.JPG   IMG_7392.JPG

   IMG_7337.JPG

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
19 Листопада17:36 Між Україною на Чеською Республікою підписано Меморандум про співробітництво у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям
19 Листопада17:25 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 107 осіб та ліквідували 1 тис. 768 пожеж
19 Листопада17:02 Сокирянський район: рятувальники провели рейд в житловому секторі
19 Листопада13:07 м. Чернівці: рятувальники провели захід у дитячому садку
16 Листопада16:32 м. Чернівці: перевірено готовність рятувальників до дій за призначенням у зимовий період
16 Листопада16:27 Чернівецька область: рятувальники закликали школярів дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада09:52 По всій країні пройшов “Національний урок безпеки”, організований ДСНС
16 Листопада09:48 Привітання начальника Управління з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
15 Листопада16:15 м. Чернівці: у пожежно-рятувальний підрозділ завітали малюки
15 Листопада16:11 Чернівецька область: рятувальники провели рейди серед населення
15 Листопада11:32 м. Чернівці: рятувальники провели інструктаж із підприємцями у рамках перевірки найбільшого ринку області
15 Листопада08:51 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
15 Листопада08:49 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
14 Листопада17:14 м. Чернівці: рятувальники та служби взаємодії відпрацювали дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період
14 Листопада15:22 Кельменецький район: рятувальники дбають про безпеку незахищених верств населення
Останні новини