ГоловнаОстанні новини13 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

м. Чернівці: рятувальники роз’яснили правила безпеки працівникам центру реабілітації

Опубліковано: 13.11.2017, 17:25

Щодня фахівці Управління ДСНС навчають правил пожежної безпеки сотні мешканців краю, проводячи рейди, організовуючи різноманітні зустрічі та заняття. Важливим аспектом у такій роботі є співпраця з трудовими колективами, соціальними працівниками. Тому 13 листопада рятувальники завітали до Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, де провели профілактичну бесіду із працівниками установи.

Під час зустрічі вогнеборці пояснили присутнім, як діяти під час пожежі у місцях з постійним масовим перебуванням людей. Фахівці Управління особливу увагу роз’ясненню правил безпеки для працівників установи, навчили їх правильних  дій у разі пожежі, пояснили, як слід проводити евакуацію з приміщення. Зокрема, працівники Служби порятунку наголосили, що під час виходу з лікувального закладу слід не панікувати, діяти чітко і злагоджено, дотримуючись плану евакуації. Виходи при цьому варто тримати вільними, а в першу чергу евакуйовувати пацієнтів, допомагаючи їм вийти у безпечне місце. Окрім цього, вогнеборці продемонстрували присутнім принцип роботи вогнегасника, адже за допомогою нього можна ліквідувати загорання на ранній стадії.

Прагнучи вберегти громадян від інших загрозливих ситуацій і можливих трагічних випадків, рятувальники також навчили працівників центру реабілітації правильних дій при виявлені підозрілих чи вибухонебезпечних предметів, продемонстрували їм тематичні плакати із зазначеними застереженнями.

DSC_0105.JPG   DSC_0112.JPG

DSC_0118.JPG

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
20 Листопада16:40 Чернівецька область: вогнеборці навчають жителів правил пожежної безпеки під час опалювального сезону
20 Листопада09:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
20 Листопада09:40 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
17 Листопада15:48 м. Чернівці: проведено тренування з ліквідації надзвичайних ситуацій у осінньо-зимовий період
17 Листопада15:45 м. Чернівці: відбулася зустріч із представниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
17 Листопада13:18 Регулярні навчання та тренування підсилюють готовність українських рятувальників до дій за призначенням
16 Листопада17:08 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 Листопада17:02 Чернівецька область: на екскурсії до рятувальників завітали школярі
16 Листопада17:00 Чернівецька область: рятувальники проводять профілактичну роботу у житловому секторі
16 Листопада16:55 Вижницький район: представники Управління привітали з ювілеєм пенсіонера служби
16 Листопада11:02 м. Чернівці: рятувальники у прямому ефірі розповіли про запобігання пожежам у осінньо-зимовий період
16 Листопада10:54 Перший заступник Голови ДСНС України взяв участь у засіданні Комітету НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій
16 Листопада10:53 Фахівці ДСНС України взяли участь у форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»
15 Листопада14:00 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
15 Листопада10:44 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Останні новини