ГоловнаОстанні новини13 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

Чернівецька область: вогнеборці провели цікаві заходи для школярів

Опубліковано: 13.11.2017, 17:35

Фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області, навчаючи правил безпеки підростаюче покоління, організовують різноманітні заходи, намагаючись зробити їх цікавими та корисними для дітей водночас.

З цією метою 13 листопада працівники Заставнівського районного сектору УДСНС побували у Веренчанській загальноосвітній школі, де провели для школярів практичне заняття з пожежної безпеки. Зокрема, на початку зустрічі вогнеборці поспілкувалися із учнями про важливість дотримання правил безпеки у побуті, у навчальному закладі, нагадали правила поведінки у разі пожежі та закцентували увагу на особливостях проведення евакуації у школі. Свої знання діти одразу закріпили на практиці – за поданим сигналом навчальної евакуації учні та педагоги організовано вийшли із приміщення у безпечне місце. Після цього для школярів розпочалась найцікавіша частина заходу. Діти зібралися на шкільному подвір’ї, де кожен охочий мав змогу спробувати самотужки ліквідувати умовну пожежу. Рятувальники, продемонструвавши учням, як правильно це зробити за допомогою вогнегасника та пожежного рукава, дали можливість кожній дитині відчути себе справжнім вогнеборцем. Школярі вправно гасили полум’я, згадуючи, як їх вчили це робити працівники Служби порятунку. Наостанок рятувальники показали дітям пожежно-рятувальне спорядження, яке щодня використовують вогнеборці під час виконання завдань за призначенням.

У Хотинському районі – навпаки – діти завітали у гості до вогнеборців. Для дев’ятикласників Білівецького навчально-виховного комплексу рятувальники провели екскурсію до місцевого пожежно-рятувального підрозділу. Працівники районного відділу Управління ДСНС багато розповіли присутнім про те, як вогнеборці виїжджають на пожежі, як їх ліквідовують, який спеціальний одяг при цьому вони одягають для захисту. Рятувальники також продемонстрували школярам спорядження та спеціальну техніку, розповіли, під час яких надзвичайних ситуацій вони використовуються. Окрім цього, діти побачили аварійно-рятувальні автомобілі та мали змогу посидіти у їх кабіні.

Щоб від зустрічі учні отримали ще більше корисних знань, фахівці Служби порятунку провели з ними бесіду щодо важливості дотримання правил безпеки.

IMG_094102.jpg   IMG_092035.jpg

IMG_092635.jpg   IMG_3524.JPG

IMG_3512.JPG

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 

 

 


   
Останні новини
20 Листопада16:40 Чернівецька область: вогнеборці навчають жителів правил пожежної безпеки під час опалювального сезону
20 Листопада09:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
20 Листопада09:40 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
17 Листопада15:48 м. Чернівці: проведено тренування з ліквідації надзвичайних ситуацій у осінньо-зимовий період
17 Листопада15:45 м. Чернівці: відбулася зустріч із представниками Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
17 Листопада13:18 Регулярні навчання та тренування підсилюють готовність українських рятувальників до дій за призначенням
16 Листопада17:08 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 Листопада17:02 Чернівецька область: на екскурсії до рятувальників завітали школярі
16 Листопада17:00 Чернівецька область: рятувальники проводять профілактичну роботу у житловому секторі
16 Листопада16:55 Вижницький район: представники Управління привітали з ювілеєм пенсіонера служби
16 Листопада11:02 м. Чернівці: рятувальники у прямому ефірі розповіли про запобігання пожежам у осінньо-зимовий період
16 Листопада10:54 Перший заступник Голови ДСНС України взяв участь у засіданні Комітету НАТО з планування на випадок надзвичайних ситуацій
16 Листопада10:53 Фахівці ДСНС України взяли участь у форумі Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»
15 Листопада14:00 Уряд ухвалив Стратегію розвитку системи Міністерства внутрішніх справ до 2020 року
15 Листопада10:44 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
Останні новини