ГоловнаОстанні новини11 Січня, 2018р.
 Версія для друку

м. Чернівці: фахівці Управління стали учасниками прямого ефіру на телеканалі «Буковина»

Опубліковано: 11.01.2018, 15:53

10 січня заступник начальника відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Андроняк узяв участь у прямому ефірі на телеканалі «Буковина». У програмі «Тема Дня» разом із ведучою вони говорили про пожежну безпеку у навчальних закладах.

Під час ефіру Андрій Андроняк розповів про особливості перевірок навчальних закладів області, підкреслив те, на що найбільше звертають увагу інспектори Управління у ході таких заходів – наявність первинних засобів пожежогасіння, стан електромережі, навчання працівників закладів освіти правил проведення евакуації із приміщень. Після того, як в школах виявляють певні недоліки пожежної безпеки, рятувальники приписами рекомендують установам усунути недопрацювання. Загалом Управлінням направлено до судів різних інстанцій 28 позовів щодо реагування на незадовільний протипожежний стан шкіл Чернівецької області. Проте, здебільшого на подібні приписи освітяни реагують адекватно та вчасно виправляють недоліки.

Під час програми було зазначено, що найкраща ситуація із протипожежною безпекою в начальних закладах міста Чернівці. В районах проблемних установ відчутно більше. Найбільш проблемними є віддалені райони, зокрема, Путильський та Вижницький.

Також гість студії в прямому ефірі пояснив, яких заходів слід вжити, щоб убезпечити навчальний процес у закладах освіти. «Обов’язково приміщення повинні бути обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, адже це об’єкт із масовим перебуванням людей. Тож, пожежна сигналізація сповіщує про лихо на ранній стадії. Це допомагає пожежним підрозділам швидше прибути на місце події та ліквідувати вогонь, запобігши значним втратам», – резюмував заступник начальника відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління.

DSC_1328.JPG   DSC_1362.JPG

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
17 Березня12:04 Звернення начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області до мешканців області!
16 Березня16:48 м. Чернівці: рятувальники провели нараду щодо запобігання випадкам пожеж у навчальних закладах
16 Березня16:38 Чернівецька область: рятувальники застерігають місцевих жителів від виникнення пожеж
16 Березня16:36 м. Чернівці: рятувальники привітали колишню заступницю начальника оперативно-координаційного центру з ювілеєм
16 Березня16:33 Чернівецька область: герцаївські та заставнівські рятувальники влаштували для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
16 Березня16:30 м. Чернівці: відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
16 Березня11:01 м. Чернівці: рятувальники провели для студентів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
15 Березня16:41 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня16:25 Чернівецька область: рятувальники продовжують нагадувати громадянам правила пожежної безпеки
15 Березня16:20 м. Чернівці: для працівників Управління провели тренінг-семінар з питань корупції
15 Березня16:14 Чернівецька область: рятувальники нагадали священнослужителям і вірянам правила пожежної безпеки
14 Березня17:28 Новоселицький район: рятувальники гасили умовну пожежу у приміщенні храму
14 Березня17:06 м. Новоселиця: гімназисти взяли участь в акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
14 Березня16:07 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
14 Березня11:18 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям виходячи на кригу
Останні новини