ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Опубліковано: 10.05.2018, 12:03

Рятувальники з усієї країни регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Зокрема, минулого тижня вогнеборці ДСНС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях МВС щодо забезпечення безпеки під час травневих масових заходів та фіналу Ліги чемпіонів. У навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в Нових Петрівцях на Київщині, рятувальники відпрацювали гасіння пожеж та евакуацію постраждалих з місця надзвичайної події. На черзі – тренування на головних об’єктах фіналу Ліги чемпіонів: в аеропорту «Бориспіль» та Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Водночас у Києві, рятувальники провели протипожежні навчання на території одного із торгових комплексів. Під час відпрацювання особлива увага була зосереджена на тому, щоб навчити персонал об’єкту правильним діям у разі виникнення пожежі. Зокрема, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та евакуюватися з приміщень.

Крім того, по всій країні проходять тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж. Спільно з лісниками рятувальники відпрацьовують взаємодію на випадок загорянь в екосистемах.

Зокрема, 8 травня на території Дахнівського лісництва Черкаського держлісгоспу 65 співробітників та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки, разом із рятувальниками Управління ДСНС України у Черкаській області взяли участь у таких навчаннях. Тренування проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок вихованців ЧІПБ, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Тактика ліквідування надзвичайних ситуацій», «Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт», а також для підтримки належного рівня професійної та психофізичної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж у природних екосистемах.

Так, шляхом чіткої та злагодженої роботи учасників навчань, умовне загоряння було швидко локалізовано та ліквідовано. На тренуваннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в природних екосистемах.

Загалом, тренування, спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

ФОТОАЛЬБОМ

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
18 Грудня15:55 “Всі заходи, визначені Планом розмінування Ічнянського району Чернігівської області, виконано своєчасно та в повному обсязі”, - Олег Мельчуцький
18 Грудня15:47 м. Хотин: рятувальники навчали дітей правила пожежної безпеки
18 Грудня09:48 Чернівецька область: рятувальники продовжують навчати громадян правил безпеки
18 Грудня08:45 Попередження про погіршення погодних умов
17 Грудня17:30 м. Чернівці: рятувальники презентували громадськості словник фемінітивів
17 Грудня17:20 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 813 пожеж
17 Грудня17:10 смт Путила: школярі побували на екскурсії у пожежно-рятувальній частині
17 Грудня09:06 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
16 Грудня13:06 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
14 Грудня15:43 м. Чернівці: у музеї пожежної-рятувальної справи Буковини відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня11:20 м. Чернівці: рятувальники вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня10:15 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:04 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня08:54 Звернення начальника Управління з нагоди Дня ліквідатора
13 Грудня17:22 м. Чернівці: дітям розповіли про участь вогнеборців у ліквідації аварії на ЧАЕС
Останні новини