ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Опубліковано: 10.05.2018, 12:03

Рятувальники з усієї країни регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Зокрема, минулого тижня вогнеборці ДСНС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях МВС щодо забезпечення безпеки під час травневих масових заходів та фіналу Ліги чемпіонів. У навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в Нових Петрівцях на Київщині, рятувальники відпрацювали гасіння пожеж та евакуацію постраждалих з місця надзвичайної події. На черзі – тренування на головних об’єктах фіналу Ліги чемпіонів: в аеропорту «Бориспіль» та Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Водночас у Києві, рятувальники провели протипожежні навчання на території одного із торгових комплексів. Під час відпрацювання особлива увага була зосереджена на тому, щоб навчити персонал об’єкту правильним діям у разі виникнення пожежі. Зокрема, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та евакуюватися з приміщень.

Крім того, по всій країні проходять тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж. Спільно з лісниками рятувальники відпрацьовують взаємодію на випадок загорянь в екосистемах.

Зокрема, 8 травня на території Дахнівського лісництва Черкаського держлісгоспу 65 співробітників та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки, разом із рятувальниками Управління ДСНС України у Черкаській області взяли участь у таких навчаннях. Тренування проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок вихованців ЧІПБ, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Тактика ліквідування надзвичайних ситуацій», «Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт», а також для підтримки належного рівня професійної та психофізичної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж у природних екосистемах.

Так, шляхом чіткої та злагодженої роботи учасників навчань, умовне загоряння було швидко локалізовано та ліквідовано. На тренуваннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в природних екосистемах.

Загалом, тренування, спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

ФОТОАЛЬБОМ

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
25 Вересня14:09 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 53 тисячі вибухонебезпечних предметів
25 Вересня13:29 м. Заставна: рятувальники навчили правил безпеки працівників районного центру зайнятості
24 Вересня15:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 34 особи та ліквідували 1 тис. 728 пожеж
24 Вересня15:23 Чернівецька область: рятувальники навчили буковинців правил пожежної безпеки у побуті
24 Вересня15:12 м. Чернівці: школярі дізналися про рятувальну справу минулого і сучасності, побувавши на пізнавальних екскурсіях
21 Вересня15:10 м. Чернівці: рятувальники спільно з працівниками Добровільного пожежного товариства провели протипожежні навчання із працівниками ІТ-компанії
21 Вересня15:00 Чернівецька область: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухої трави
20 Вересня13:00 Кельменецький район: ліцеїсти взяли участь в акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Вересня16:18 м. Чернівці: рятувальники провели протипожежний інструктаж із працівниками Чернівецької міської ради
19 Вересня16:13 м. Чернівці: рятувальники навчили дітей правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних знахідок
19 Вересня16:01 м. Чернівці: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Вересня15:52 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
18 Вересня17:09 Чернівецька область: вогнеборці навчили людей правил пожежної безпеки в побуті
18 Вересня14:43 Чернівецька область: хотинські та новоселицькі рятувальники влаштували для дітей та дорослих акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18 Вересня13:21 Чернівецька область: рятувальники ознайомили дітей із особливостями своєї роботи
Останні новини