ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Опубліковано: 10.05.2018, 12:03

Рятувальники з усієї країни регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Зокрема, минулого тижня вогнеборці ДСНС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях МВС щодо забезпечення безпеки під час травневих масових заходів та фіналу Ліги чемпіонів. У навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в Нових Петрівцях на Київщині, рятувальники відпрацювали гасіння пожеж та евакуацію постраждалих з місця надзвичайної події. На черзі – тренування на головних об’єктах фіналу Ліги чемпіонів: в аеропорту «Бориспіль» та Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Водночас у Києві, рятувальники провели протипожежні навчання на території одного із торгових комплексів. Під час відпрацювання особлива увага була зосереджена на тому, щоб навчити персонал об’єкту правильним діям у разі виникнення пожежі. Зокрема, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та евакуюватися з приміщень.

Крім того, по всій країні проходять тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж. Спільно з лісниками рятувальники відпрацьовують взаємодію на випадок загорянь в екосистемах.

Зокрема, 8 травня на території Дахнівського лісництва Черкаського держлісгоспу 65 співробітників та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки, разом із рятувальниками Управління ДСНС України у Черкаській області взяли участь у таких навчаннях. Тренування проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок вихованців ЧІПБ, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Тактика ліквідування надзвичайних ситуацій», «Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт», а також для підтримки належного рівня професійної та психофізичної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж у природних екосистемах.

Так, шляхом чіткої та злагодженої роботи учасників навчань, умовне загоряння було швидко локалізовано та ліквідовано. На тренуваннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в природних екосистемах.

Загалом, тренування, спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

ФОТОАЛЬБОМ

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
18 Травня16:48 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у засіданні ради з координаційної роботи ринків
18 Травня16:26 Чернівецька область: буковинські рятувальники отримали нагороди патріотичної акції «Естафета поколінь»
18 Травня11:17 м. Чернівці: на екскурсії у пожежній частині побували буковинські першокласники
18 Травня10:39 м. Чернівці: рятувальники взяли участь в обговоренні заходів посилення пожежної безпеки на території Калинівського ринку
18 Травня10:26 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
17 Травня12:40 Чернівецька область: рятувальники застерегли громадян від виникнення пожеж в екосистемах
17 Травня12:31 Чернівецька область: юні буковинці знайомилися з пожежно-рятувальною справою
17 Травня12:24 Чернівецька область: працівники Управління ДСНС долучилися до святкування Дня вишиванки
16 Травня12:39 Кельменецький район: рятувальники перевірили дотримання норм пожежної безпеки у навчальних закладах
16 Травня12:32 м. Чернівці: рятувальники провели перевірку об’єктової пожежної частини при міжнародному аеропорті
16 Травня12:00 м. Чернівці: визначено переможців обласного конкурсу «Рятувальник – професія героїчна»
15 Травня12:54 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 23 тисячі вибухонебезпечних предметів
15 Травня11:22 Кіцманський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у навчальному закладі
14 Травня17:36 м. Чернівці: рятувальники долучилися до масового забігу «Біг миру»
14 Травня11:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 1 тис. 782 пожежі
Останні новини