ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Опубліковано: 10.05.2018, 12:03

Рятувальники з усієї країни регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Зокрема, минулого тижня вогнеборці ДСНС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях МВС щодо забезпечення безпеки під час травневих масових заходів та фіналу Ліги чемпіонів. У навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в Нових Петрівцях на Київщині, рятувальники відпрацювали гасіння пожеж та евакуацію постраждалих з місця надзвичайної події. На черзі – тренування на головних об’єктах фіналу Ліги чемпіонів: в аеропорту «Бориспіль» та Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Водночас у Києві, рятувальники провели протипожежні навчання на території одного із торгових комплексів. Під час відпрацювання особлива увага була зосереджена на тому, щоб навчити персонал об’єкту правильним діям у разі виникнення пожежі. Зокрема, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та евакуюватися з приміщень.

Крім того, по всій країні проходять тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж. Спільно з лісниками рятувальники відпрацьовують взаємодію на випадок загорянь в екосистемах.

Зокрема, 8 травня на території Дахнівського лісництва Черкаського держлісгоспу 65 співробітників та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки, разом із рятувальниками Управління ДСНС України у Черкаській області взяли участь у таких навчаннях. Тренування проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок вихованців ЧІПБ, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Тактика ліквідування надзвичайних ситуацій», «Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт», а також для підтримки належного рівня професійної та психофізичної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж у природних екосистемах.

Так, шляхом чіткої та злагодженої роботи учасників навчань, умовне загоряння було швидко локалізовано та ліквідовано. На тренуваннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в природних екосистемах.

Загалом, тренування, спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

ФОТОАЛЬБОМ

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
16 Липня17:46 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій очолив рейтинг інформаційної прозорості
16 Липня12:09 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 48 осіб та ліквідували 1 тис. 647 пожеж
15 Липня10:37 Україна та Airbus helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Прикордонної служби (ВІДЕО)
13 Липня15:22 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив державні нагороди рятувальникам ДСНС України
13 Липня14:39 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
13 Липня14:36 Заставнівський район: вогнеборці навчають буковинців правил пожежної безпеки
13 Липня14:34 Чернівецька область: рятувальники запобігають пожежам на полях в період жнив
13 Липня14:32 Глибоцький район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі
12 Липня16:11 м. Чернівці: представники Управління ДСНС зі спостерігачами ОБСЄ обговорили питання безпеки в регіоні
12 Липня10:17 Місцеві та добровільні пожежні команди – запорука безпеки українців у найвіддаленіших населених пунктах
12 Липня10:00 Рятувальники інформують про небезпеку пожеж у природних екосистемах
11 Липня14:12 Кіцманський район: рятувальники провели роз’яснювальні бесіди із громадянами у житловому секторі
11 Липня14:01 Вижницький район: вогнеборці навчали правил безпеки відпочивальників дитячого табору
10 Липня14:24 Путильський район: рятувальники вдосконалили свої навички під час гасіння умовної пожежі в лікарні
10 Липня10:50 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 33 тисячі вибухонебезпечних предметів
Останні новини