ГоловнаОстанні новини8 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Чернівці: рятувальники влаштували квест для журналістів з нагоди їх професійного свята

Опубліковано: 08.06.2018, 16:23

Журналісти пліч-о-пліч співпрацюють з рятувальниками, постійно стежать за тим, які надзвичайні ситуації трапляються у Чернівецькій області. У своїй щоденній роботі вони висвітлюють діяльність Служби порятунку,  проте мало хто із представників засобів масової інформації мав змогу на собі відчути, настільки ж насправді нелегкою є праця вогнеборця. Тому працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області з нагоди професійного свята медійників – Дня журналіста – влаштували для представників ЗМІ квес-тур, під час якого кожен журналіст на певний час став, ніби справжній рятувальник. Подібні заходи вже стали традиційними, адже сьогодні вогнеборці провели такий квест вчетверте за останні роки.

Очікуючи на початок заходу, представники ЗМІ були заінтриговані, адже ніхто з них не знав напевне, що їх чекає цього разу. Спочатку рятувальники  допомогли кожному учаснику правильно екіпіруватися: журналісти одягнули захисні костюми вогнеборців, каски та апарати захисту органів дихання та зору. У такому спорядженні, вага якого становить не менше 20 кілограмів, представники ЗМІ долали всі етапи квест-туру.

Не дивлячись на те, що багато медійників вперше брали участь у квесті, ніхто не був слабкодухим. Журналісти демонстрували свою відвагу та бажання достойно пройти всі випробовування. Спочатку журналісти проходили психологічну смугу підготовки, долаючи дим, полум’я та різні перешкоди. Учасники квесту в повному екіпіруванні шукали вихід з лабіринту,  підіймалися на місток та повзком пересувалися крізь вогонь. Етап виявився нелегким навіть для тих, хто вже брав участь у подібних заходах минулі роки. Журналістам-рятівникам треба було не тільки побороти свої переживання, а й діяти швидко, адже у повсякденній роботі рятувальників завжди важливо миттєво реагувати на будь-які загрози.

Другим етапом заходу було відпрацювання дій у непридатному для дихання середовищі. У складі газодимизахисної ланки журналісти заходили у теплодимокамеру, де намагалися знайти умовного потерпілого. До речі, із цим завданням впорались усі учасники. Медійники навіть продемонстрували, що готові, у  разі потреби, надати необхідну домедичну допомогу постраждалому.

Третім випробуванням квесту стала ліквідація загорання за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Журналісти вправно скористалися порошковим вогнегасником і усі змогли загасити полум’я.

Під час останнього етапу представники ЗМІ на швидкість вправлялися у бойовому розгортанні пожежних рукавів, а далі гасили умовну пожежу, наповнюючи мішень водою.

Знявши спорядження вогнеборців, журналісти зізналися, що насправді ніколи й не думали, з якими труднощами стикаються рятувальники під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. За мужність стати на певний час вогнеборцем працівники Служби порятунку символічно провели посвяту журналістів у рятувальники, обливши їх водою із пожежного рукава.

DSC_0409.JPG   DSC_0431.JPG

DSC_0435.JPG   DSC_0437.JPG

DSC_0442.JPG   DSC_0448.JPG

DSC_0461.JPG   DSC_0516.JPG

DSC_0524.JPG   DSC_0528.JPG

DSC_0542.JPG   DSC_0548.JPG

 DSC_0553.JPG

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області

 


   
Останні новини
23 Червня12:07 З початку року на водоймах країни загинуло 464 особи
23 Червня12:06 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
23 Червня11:55 Новоселицький район: відбулися змагання рятувальників і волонтерів з порятунку людей на воді
23 Червня11:48 Сторожинецький район: відбулися навчання з ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві
22 Червня16:57 Сторожинецький район: вогнеборці отримали пожежне авто від польських колег
22 Червня10:06 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
22 Червня10:01 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
22 Червня10:00 З початку року на водоймах країни загинуло 455 осіб (ВІДЕО)
22 Червня09:26 м. Чернівці: вогнеборці завітали до вихованців дитсадка
21 Червня16:21 Чернівецька область: діти відвідали пожежно-рятувальні частини та музей
21 Червня16:19 Новоселицький район: рятувальники наголошують на пожежній безпеці під час збирання врожаю
21 Червня16:07 м. Чернівці: рятувальники провели практичний інструктаж із підприємцями найбільшого ринку міста
21 Червня11:24 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
20 Червня16:08 Глибоцький район: рятувальники отримали новий компресор
20 Червня15:58 м. Чернівці: відбулися практичні відпрацювання дій з ліквідації умовної авіакатастрофи
Останні новини