ГоловнаОстанні новини20 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Глибоцький район: рятувальники отримали новий компресор

Опубліковано: 20.06.2018, 16:08

У своїй повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати у різних непередбачуваних умовах. У таких ситуаціях ефективність дій вогнеборців залежить не тільки від їх професіоналізму, а й від матеріально-технічного забезпечення – якісного бойового одягу, достатньої кількості необхідного спеціального спорядження. Саме тому Управління ДСНС України у Чернівецькій області велику увагу приділяє оновленню оснащення пожежно-рятувальних підрозділів.

Сьогодні у смт Глибокій на території Державної пожежно-рятувальної частини № 14 відбулося урочисте вручення нового обладнання рятувальникам району. Серед гостей заходу були  голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади  Григорій Ванзуряк, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталій Коломієць та начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк.

Для особового складу підрозділу  під час заходу було вручено компресор для заправки апаратів захисту органів дихання та зору, вартістю понад 160 тисяч гривень. Кошти на його придбання виділили із бюджету Глибоцької об’єднаної територіальної громади, Глибоцької районної ради та Чагорської сільської ради. Таке оснащення є надзвичайно важливим для рятувальників, адже більшість пожеж вони ліквідовують саме в апаратах на стисненому повітрі, що дозволяють вогнеборцям працювати в умовах слабкої видимості та сильно задимлених приміщеннях. Наявність нового компресора дозволить рятувальникам суттєво економити час, адже за допомогою нього вогнеборці зможуть відразу на місці події заправляти свої апарати стисненим повітрям, а не возити їх в обласний центр, як це було раніше.

Також від Управління ДСНС глибоцькі рятувальники отримали сьогодні 7 спеціальних апаратів захисту органів дихання та зору.

 «Ми намагаємося якнайкраще забезпечити особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів усім необхідним спорядженням для якісного виконання своїх професійних обов’язків, щоб працівники Служби порятунку у небезпечній ситуації змогли за будь-яких умов врятувати найцінніше – людське життя. Для нас надзвичайно цінною є підтримка з боку місцевих органів влади, які також завжди переймаються питаннями Служби порятунку, виділяють кошти на необхідне для рятувальників оснащення, тому ми дуже вдячні їм за постійну співпрацю», – підсумував начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк.

3.jpg   DSC_0983.JPG

DSC_0986.JPG   DSC_0997.JPG

DSC_1001.JPG

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області


   
Останні новини
25 Вересня14:09 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 53 тисячі вибухонебезпечних предметів
25 Вересня13:29 м. Заставна: рятувальники навчили правил безпеки працівників районного центру зайнятості
24 Вересня15:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 34 особи та ліквідували 1 тис. 728 пожеж
24 Вересня15:23 Чернівецька область: рятувальники навчили буковинців правил пожежної безпеки у побуті
24 Вересня15:12 м. Чернівці: школярі дізналися про рятувальну справу минулого і сучасності, побувавши на пізнавальних екскурсіях
21 Вересня15:10 м. Чернівці: рятувальники спільно з працівниками Добровільного пожежного товариства провели протипожежні навчання із працівниками ІТ-компанії
21 Вересня15:00 Чернівецька область: рятувальники провели рейд щодо заборони спалювання сухої трави
20 Вересня13:00 Кельменецький район: ліцеїсти взяли участь в акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Вересня16:18 м. Чернівці: рятувальники провели протипожежний інструктаж із працівниками Чернівецької міської ради
19 Вересня16:13 м. Чернівці: рятувальники навчили дітей правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних знахідок
19 Вересня16:01 м. Чернівці: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
19 Вересня15:52 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 51 тисячу вибухонебезпечних предметів
18 Вересня17:09 Чернівецька область: вогнеборці навчили людей правил пожежної безпеки в побуті
18 Вересня14:43 Чернівецька область: хотинські та новоселицькі рятувальники влаштували для дітей та дорослих акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
18 Вересня13:21 Чернівецька область: рятувальники ознайомили дітей із особливостями своєї роботи
Останні новини