ГоловнаПРО УДСНСКерівництвоШмиголь
 Версія для друку

ШМИГОЛЬ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ

Заступник начальника Управління з реагування на НС Управління ДСНС України у Чернівецькій області
підполковник служби цивільного захисту

shmigol.jpg

 

 

Призначений заступником начальника Управління з реагування на НС Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області наказом ДСНС України (по особовому складу цивільного захисту) від 5 серпня 2014 року № 385.

 Народився: 8 січня 1980 року в м. Чернівці

 Закінчив Академію пожежної безпеки України у 2002 році за спеціальністю «пожежна безпека» та отримав кваліфікацію спеціаліста

 Службову діяльність розпочав у 1997 році.

08.1997-08.2000 -курсант Харківського інституту пожежної безпеки МВС України

08.2000-06.2002 -курсант Академії пожежної безпеки України

06.2002-02.2003 -інженер 6-ї державної пожежної частини по охороні промислових об’єктів м. Чернівці Управління МВС України в Чернівецькій області

02.2003-04.2003-інспектор групи держпожнагляду 6-ї державної пожежної частини по охороні промислових об’єктів м. Чернівці Відділу пожежної безпеки в Чернівецькій області Державного департаменту пожежної безпеки МНС України

04.2003-11.2003-інспектор групи держпожнагляду 6-ї підпорядкованої державної пожежної частини по охороні промислових об’єктів м. Чернівці Відділу пожежної безпеки в Чернівецькій області Державного департаменту пожежної безпеки МНС України

11.2003-01.2004-головний фахівець сектора організації служби, пожежегасіння та реагування на надзвичайні ситуації відділу пожежно-рятувальних та аварійних робіт УПБ та АРР МНС України в Чернівецькій області

01.2004-08.2004-головний фахівець сектора організації служби та реагування на надзвичайні ситуації відділу рятувальних сил Управління МНС України в Чернівецькій області

08.2004-04.2005-заступник начальника відділу-начальник зміни оперативного відділу оперативно-координаційного центру Управління МНС України в Чернівецькій області

04.2005-12.2005-заступник начальника центру-начальник оперативного відділу оперативно-координаційного центру Управління МНС України в Чернівецькій області

12.2005-06.2006-заступник начальника центру-начальник оперативного відділу оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Чернівецькій області

06.2006-08.2007-головний фахівець відділу рятувальних сил управління з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління МНС України в Чернівецькій області

08.2007-08.2010-заступник начальника відділу-начальник зміни оперативного відділу оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Чернівецькій області

08.2010-02.2011-начальник оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Чернівецькій області

02.2011-04.2012-начальник оперативно-координаційного центру (Служба-112) при Управлінні МНС України в Чернівецькій області

04.2012-04.2012-у розпорядженні начальника Територіального управління МНС у Чернівецькій області

04.2012-05.2013-начальник оперативно-координаційного центру Територіального управління МНС у Чернівецькій області

20.05.2013-зарахований в кадри Державної служби України з надзвичайних ситуацій та направлений в розпорядження начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області

06.2013-08.2014-начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернівецькій області

08.2014-т/ч- заступник начальника Управління з реагування на НС Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Нагороди: відзнака МНС України «За відвагу у надзвичайній ситуації» ІІ ступеня, нагрудний знак «Кращому працівникові пожежної охорони»

 

ФОТО

    Твіт