ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС вдосконалюють навички та перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Опубліковано: 10.05.2018, 12:03

Рятувальники з усієї країни регулярно проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, фахівці ДСНС беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних та пожежних навчаннях і тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються питання взаємодії усіх служб під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Зокрема, минулого тижня вогнеборці ДСНС взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях МВС щодо забезпечення безпеки під час травневих масових заходів та фіналу Ліги чемпіонів. У навчальному центрі Національної гвардії України, що знаходиться в Нових Петрівцях на Київщині, рятувальники відпрацювали гасіння пожеж та евакуацію постраждалих з місця надзвичайної події. На черзі – тренування на головних об’єктах фіналу Ліги чемпіонів: в аеропорту «Бориспіль» та Національному спортивному комплексі «Олімпійський».

Водночас у Києві, рятувальники провели протипожежні навчання на території одного із торгових комплексів. Під час відпрацювання особлива увага була зосереджена на тому, щоб навчити персонал об’єкту правильним діям у разі виникнення пожежі. Зокрема, як користуватися первинними засобами пожежогасіння та евакуюватися з приміщень.

Крім того, по всій країні проходять тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж. Спільно з лісниками рятувальники відпрацьовують взаємодію на випадок загорянь в екосистемах.

Зокрема, 8 травня на території Дахнівського лісництва Черкаського держлісгоспу 65 співробітників та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки, разом із рятувальниками Управління ДСНС України у Черкаській області взяли участь у таких навчаннях. Тренування проводилися з метою закріплення знань, вмінь та навичок вихованців ЧІПБ, отриманих під час вивчення дисциплін: «Пожежна тактика», «Тактика ліквідування надзвичайних ситуацій», «Тактика ведення аварійно-рятувальних невідкладних робіт», а також для підтримки належного рівня професійної та психофізичної готовності, необхідної для здійснення успішних дій з організації рятування людей та гасіння пожеж у природних екосистемах.

Так, шляхом чіткої та злагодженої роботи учасників навчань, умовне загоряння було швидко локалізовано та ліквідовано. На тренуваннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації в природних екосистемах.

Загалом, тренування, спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме регулярні відпрацювання допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.

ФОТОАЛЬБОМ

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
20 Травня14:23 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
20 Травня12:47 м. Чернівці: представниця Управління ДСНС стала призеркою IХ Фестивалю героїко-патріотичної пісні
20 Травня11:57 Хотинський район: відбулися командно-штабні навчання служб цивільного захисту
20 Травня09:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 33 особи та ліквідували 970 пожеж
19 Травня15:29 Чернівці: рятувальники взяли участь у заходах з вшанування пам’яті жертв політичних репресій
17 Травня14:59 Чернівецька область: рятувальники провели заходи зі школярами у навчальних закладах
17 Травня14:56 м. Чернівці: рятувальники та освітяни обговорили заходи безпеки у пришкільних таборах
17 Травня14:45 Сторожинецький район: фахівці Служби порятунку провели рейд серед населення
16 Травня11:54 Чернівецька область: працівники Управління долучилися до святкування Дня вишиванки
16 Травня09:57 м. Чернівці: проводиться перевірка службової діяльності рятувальників області
16 Травня08:55 Привітання начальника Управління з Днем вишиванки
15 Травня16:57 м. Чернівці: переможці конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний» отримали свої нагороди
15 Травня15:27 Хотинський район: представники Управління обговорили напрямки співпраці з головою об’єднаної територіальної громади
15 Травня15:25 смт Кельменці: перевірено дії служб цивільного захисту району в умовах надзвичайної ситуації
14 Травня17:20 м. Сторожинець: вогнеборці закликали громадян не ігнорувати дотримання правил безпеки
Останні новини