ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулася робоча зустріч заступника Голови Служби Руслана Білошицького з представниками Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США

Опубліковано: 17.04.2019, 13:17

17 квітня в ДСНС відбулася зустріч заступника Голови Служби Руслана Білошицького із представниками Агентства зменшення загрози Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки (АЗЗ).

Під час зустрічі сторони обговорили питання будівництва сховищ для техніки та обладнання на території Мобільного рятувального центру ДСНС України. Для цього американською стороною були запрошені представники підрядної організації, зокрема інженери.

Руслан Білошицький привітав іноземних гостей та зауважив, що ДСНС високо цінує співпрацю із Агентством.

“Наше співробітництво триває вже більше 4-х років і завдяки плідному та професійному відношенню фахівців до важливих аспектів у сфері радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного (РХБЯ) захисту, гуманітарного розмінування, а також фінансової підтримки Уряду США, ДСНС отримала надважливу матеріально-технічну допомогу, що зміцнює потенціал наших РХБ та піротехнічних підрозділів”, - сказав він.

Заступник Голови Служби також нагадав, що Обладнання для гуманітарного розмінування та реагування на РХБЯ загрози, а саме: комплекти деконтамінації, прилади детекції та ідентифікації хімічних речовин, роботизовані засоби та сучасні комплекти розмінування, що отримані ДСНС, сприяє посиленню рівня безпеки як фахівців у відповідній сфері, так і цивільного населення в результаті своєчасного і якісного реагування на надзвичайні події.

“З початку реалізації Проекту від наших американських партнерів Службою отримано майна та обладнання на суму понад 121 млн. грн., у тому числі допомога у розмірі 36 млн. грн, яка надійшла впродовж першого кварталу цього року. Переоснащення підрозділів сучасним обладнанням та екіпіруванням дозволяє впевнено дивитися у майбутнє і реалізовувати державну політику у сфері цивільного захисту”, - наголосив він.

У свою чергу, Начальник відділу зменшення загрози Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Джоана Вінтрол представила присутнім Дейвіда Кара, який став новим керівником Проекту АЗЗ в Україні.

6N4A1462.jpg

6N4A1472.jpg

6N4A1492.jpg


   
Останні новини
16 Липня15:42 м. Чернівці: начальник Управління отримав нагороду від Федерації стронгмену України
16 Липня15:36 Чернівецька область: у період жнив вогнеборці закликають аграріїв дотримуватись правил пожежної безпеки
16 Липня15:35 Чернівецька область: рятувальники проводять інструктажі з головами та членами виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної безпеки
15 Липня17:21 Заставнівський район: рятувальники привітали свою колегу з ювілеєм
15 Липня16:21 м. Чернівці: вогнеборці навчали людей з вадами слуху та людей похилого віку, як діяти у разі виникнення пожеж
15 Липня16:07 Глибоцький район: вогнеборці провели навчання у дитячому оздоровчому таборі
15 Липня10:48 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 556 пожеж
15 Липня10:46 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
12 Липня15:40 м. Чернівці: вогнеборці дбають про безпеку жнивної кампанії
12 Липня14:40 м. Сторожинець: рятувальники ліквідували умовну пожежу в місцевому центрі дозвілля дітей
12 Липня12:07 Сокирянський район: рятувальники нагадали рибалкам правила безпечної поведінки на водоймах
11 Липня17:00 Ніжинський Спеціальний авіаційний загін ДСНС України з робочим візитом відвідала Посол Французької Республіки
11 Липня16:03 Герцаївський район: рятувальники перевірили боєготовність підрозділів місцевої пожежної охорони
11 Липня14:30 Путильський район: рятувальники нагадали горянам основні правила безпеки життєдіяльності
11 Липня12:25 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
Останні новини