ГоловнаОстанні новини19 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС перевірили безпечність виборчих дільниць напередодні другого туру виборів Президента України

Опубліковано: 19.04.2019, 12:50

Цієї неділі, 21 квітня, в країні відбудеться другий тур виборів Президента України. Для того, щоб забезпечити належний рівень безпеки виборців, по всій країні інспектори ДСНС проводять додаткові інструктажі із головами виборчих дільниць щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Зокрема, співробітники Управління ДСНС України у Черкаській області провели зустріч з головами та заступниками виборчих дільниць Чигиринського району. Особливу увагу фахівці Служби порятунку приділили утриманню в належному стані шляхів евакуації та наявності первинних засобів пожежогасіння на виборчих дільницях. Крім того, інспектори ДСНС наголосили на забороні використання несертифікованих електричних виробів та нагадали дії у разі виявлення на дільницях підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники Донеччини також продовжують навчати членів виборчих комісій основних правил пожежної безпеки. Так, 17 квітня співробітники 7-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС в області провели інструктаж із головами виборчих дільниць м. Мар’янки. Напередодні також, 16 квітня, у залі міського Центру культури та дозвілля імені Горького відбулося засідання голів та секретарів дільничних виборчих комісій міста Лиман та Лиманського району територіального виборчого округу № 46, в якому взяли участь співробітники 21-го Державного пожежно-рятувального загону.

Крім того, з метою підвищення готовності підрозділів у разі виникнення надзвичайних подій та пожеж на об'єктах, які будуть задіяні під час виборів, по всій країні проводяться відповідні тактико-спеціальні навчання.

Так, особовим складом пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС у Миколаївській області проводились тактичні тренування з відпрацювання професійної майстерності гасіння пожеж в приміщеннях виборчих дільниць та окружних комісій. Зокрема, цього тижня такі навчання відбулись у Арбузинському, Доманівському, Єланецькому, Нооводеському районах області, Заводському, Корабельному та Інгульському районах м. Миколаєва.

Така робота проводиться у кожному регіоні країни для того, щоб забезпечити усім учасникам виборчого процесу безпечні умови для волевиявлення.

Нагадаємо також, що під час другого туру виборів Президента України для забезпечення пожежної і техногенної безпеки від ДСНС буде залучено близько 39 тис. осіб та понад 2 тис. 300 од. техніки включно із резервом.

ФОТОАЛЬБОМ

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
19 Травня15:29 Чернівці: рятувальники прийняли участь у заходах з вшанування пам’яті жертв політичних репресій
17 Травня14:59 Чернівецька область: рятувальники провели заходи зі школярами у навчальних закладах
17 Травня14:56 м. Чернівці: рятувальники та освітяни обговорили заходи безпеки у пришкільних таборах
17 Травня14:45 Сторожинецький район: фахівці Служби порятунку провели рейд серед населення
16 Травня11:54 Чернівецька область: працівники Управління долучилися до святкування Дня вишиванки
16 Травня09:57 м. Чернівці: проводиться перевірка службової діяльності рятувальників області
16 Травня08:55 Привітання начальника Управління з Днем вишиванки
15 Травня16:57 м. Чернівці: переможці конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний» отримали свої нагороди
15 Травня15:27 Хотинський район: представники Управління обговорили напрямки співпраці з головою об’єднаної територіальної громади
15 Травня15:25 смт Кельменці: перевірено дії служб цивільного захисту району в умовах надзвичайної ситуації
14 Травня17:20 м. Сторожинець: вогнеборці закликали громадян не ігнорувати дотримання правил безпеки
14 Травня17:16 м. Чернівці: артисти філармонії подарували рятувальникам концерт до Дня матері
14 Травня17:04 Вижницький район: під час Дня цивільного захисту в школі рятувальники провели показові навчання
14 Травня13:05 Рятувальники перевіряють безпечність літніх таборів
14 Травня09:31 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 17 тисяч вибухонебезпечних предметів
Останні новини