ГоловнаОстанні новини4 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Заступник Голови ДСНС Микола Ільченко провів робочу зустріч щодо запровадження пілотного проєкту аудиту ефективності на базі Служби

Опубліковано: 04.09.2020, 11:12

3 вересня у стінах Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулась робоча зустріч представників Служби порятунку з представниками Міністерства фінансів України за участю міжнародного експерта Національної академії економіки та фінансів Міністерства фінансів Королівства Нідерланди Манфреда ван Кестерена з приводу запровадження пілотного проєкту аудиту ефективності на базі ДСНС України.

Зустріч пройшла під головуванням заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка. Він зауважив, що на сьогодні створено робочу групу щодо впровадження організації внутрішнього аудиту в структурі ДСНС, а також оптимізації основних робочих процесів. Окрім того, робочі групи з організації внутрішнього контролю створені у кожному територіальному підрозділі ДСНС і покликані не лише розглядати результати роботи у цьому напрямі, а й формувати шляхи, які б дали можливість виправити ті чи інші недоліки.

Зокрема, він повідомив, що у жовтні 2020 року заплановано проведення аудиту на тему “Оцінка ефективності здійснення медичного забезпечення рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту медичними підрозділами ДСНС”.

“Ми розуміємо, чим краще будуть працювати медичні заклади ДСНС через призму фінансування, тим ефективніше працюватиме сама система ДСНС, адже здоров’я рятувальника – це найголовніше. Тому, хочемо з’ясувати, наскільки ефективно використовуються кошти, зокрема, на місцях підрозділів”, – підкреслив заступник Голови. – “Досвід, який ми отримаємо після виконання цієї роботи, має бути однозначно розповсюджений по іншим аудиторським напрямкам діяльності та іншим установам”.

У свою чергу, Манфред ван Кестерен зазначив, що досвід співпраці Міністерства фінансів Королівства Нідерланди з Державною службою України з надзвичайних ситуацій не є першоразовим.

Програмою нашої співпраці з Міністерством фінансів України на 2020 рік був передбачений такий захід, як допомога українській установі у проведенні пілотного аудиту ефективності, або аудиту IT. Ми раді, що ДСНС готова втілити такий пілотний проект”, – сказав він.

У результаті робочої зустрічі, учасники домовилися про активну співпрацю і взаємодопомогу у втіленні пілотного проєкту аудиту ефективності на базі ДСНС України.

3.jpg   4.jpg


   
Останні новини
25 Вересня12:27 Попередження про погіршення погодних умов
23 Вересня14:10 Гірські рятувальники продовжують допомагати громадянам, які не розраховують сил під час підкорення українських вершин
23 Вересня14:07 Від початку червня і до сьогодні особовим складом ДСНС відновлено більше 900 будинків у прифронтових населених пунктах Донеччини
22 Вересня12:45 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 50 тисяч вибухонебезпечних предметів.
22 Вересня12:43 Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!
22 Вересня12:35 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні!
17 Вересня17:27 Чернівецька область: відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятувальника
17 Вересня11:30 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
17 Вересня08:51 Привітання начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області з Днем рятівника
14 Вересня15:12 Новоселицький район: місцевий пожежний підрозділ отримав сучасний пожежно-рятувальний автомобіль
11 Вересня21:25 м. Чернівці: після чергової ротації з району проведення ООС повернулися 5 рятувальників
11 Вересня15:55 Чернівецька область: рятувальники навчають населення правил безпечного відпочинку в екосистемах.
4 Вересня11:13 Герої серед нас: історія Сергія Гловіцького
4 Вересня11:12 Заступник Голови ДСНС Микола Ільченко провів робочу зустріч щодо запровадження пілотного проєкту аудиту ефективності на базі Служби
4 Вересня11:10 Арсен Аваков: До ліквідації пожеж в Харківській та Луганській областях залучена пожежна авіація МВС
Останні новини