ГоловнаОстанні новини11 Травня, 2021р.
 Версія для друку

МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України

Опубліковано: 11.05.2021, 14:06

Громадська безпека – це забезпечення двох принципових складових: безпека людини та безпека Держави. Основна мета МВС – створення безпечного середовища для кожного українця, у якому забезпечені права людини, захищені кордони держави, надається швидкий та якісний поліцейський сервіс й ефективна допомога у разі надзвичайної ситуації.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив 11 травня під час Всеукраїнського форуму «Україна 30». 

«Для втілення цієї мети ми – на виконання затвердженої Президентом України Володимиром Зеленським Стратегії національної безпеки – розробили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України. У ній сформульовано бачення  розвитку цього надважливого сегменту безпеки», - сказав Арсен Аваков. 

Міністр внутрішніх справ зазначив, що Стратегія – це великий програмний документ, який дасть можливість системно, крок за кроком, збудувати потужний і злагоджений механізм, що відповідає викликам сьогодення.

Зокрема, цього року стартував проект «Реформування гідрометеорологічної служби ДСНС». Державна служба з надзвичайних ситуацій буде співпрацювати із американською  компанією "BARON - Critical Weather Intelligence" у сфері гідрометеорологічної діяльності, відповідний меморандум підписали у МВС. 

«Раннє виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів (ураганний вітер, шквали, смерчі, град, повені, ожеледиця дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо) – дозволить скоротити час відповідного реагування, мінімізувати наслідки, а головне – зберегти людські життя»,  - наголосив Арсен Аваков.

Також МВС розгортає інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки у Ніжині. «Там будуть обслуговуватись гелікоптери ДСНС, прикордонників, Нацгвардії та поліції. У перспективі цей майданчик стане центром технічного обслуговування гелікоптерів також для наших європейських партнерів», - сказав міністр.

Арсен Аваков наголосив, що у планах на цей рік – отримання ще 28 гелікоптерів для потреб усіх служб системи МВС. Наразі Національна поліція отримала перші 2 сучасні гелікоптери H145 Airbus Hellicopters, 2 гелікоптери Н125 отримала Держприкордонслужба, 8 машин – вже стали до роботи у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що цього року спільно з Міністерством охорони здоров’я, МВС запровадило систему аеромеди́чної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС.

Цього ж дня, в рамках проведення Всеукраїнського форму «Україна 30», МВС продемонструвало сучасну техніку, яка використовується всіма підрозділами системи міністерства. 

CIxVCZx8NXeqVD3XYoE3HjKJXRgKarrcDBmLUI5P.jpeg

Q4KElPuBgbbdAlX5YomYF18Rnr1zQSxtovYpK2yw.jpeg

7VjAAAingIlTpMmFLg82DNgb8dztTflsZd0UloqA.jpeg

NzJFidyMRejRnrC0br1r4Jts7Zaq9YaVLAC94s02.jpeg

Zt9IlkjF1fi4dybwcxuOt9Fe7J6Istpt3NXbl3LH.jpeg

 За матеріалами Департаменту комунікації МВС України


   
Останні новини
18 Червня14:19 м. Чернівці: рятувальники провели для дітей екскурсію в пожежній частині
17 Червня17:59 м. Чернівці: відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж у паливному складі Локомотивного депо
17 Червня14:26 м. Чернівці: рятувальники завітали до дитячого садочка, щоб навчити малечу правил пожежної безпеки
16 Червня16:49 Вижницький район: в рамках гри «Сокіл» («Джура») дітей було ознайомлено з особливостями роботи рятувальників
16 Червня15:38 м. Чернівці: рятувальники взяли участь у відкритті меморіальної дошки
15 Червня17:14 м. Чернівці: рятувальники провели навчання з пожежної безпеки для працівників підприємства
15 Червня15:32 Чернівецька область: рятувальники спілкуються із місцевим населенням щодо запобігання виникнення пожеж у житловому секторі
15 Червня14:07 Відбулась робоча зустріч щодо реалізації великого інфраструктурного проекту
14 Червня18:27 м. Чернівці: лави рятувальників поповнили молоді випускники
14 Червня08:42 Привітання начальника Головного управління з Всесвітнім Днем донора крові
11 Червня20:27 Вижницький район: відбулись навчання щодо гасіння пожеж у лісових масивах
11 Червня12:37 Чернівецький район: рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
10 Червня17:41 Представник Головного управління ДСНС показав високі спортивні результати на Чемпіонаті України з легкої атлетики
10 Червня15:49 Вижницький район: рятувальники провели практичний тренінг спрямований на покращення обізнаності населення щодо готовності до надзвичайних ситуацій
9 Червня16:47 м. Чернівці: Державна виконавча служба передала рятувальникам Буковини автомобілі та інше майно
Останні новини