ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 14.09.2021, 10:35

Відучора в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків у період з 13 по 25 вересня.

Так, співробітники Служби порятунку та Національної поліції завітали до учнів ЗОШ № 6 м. Слов’янська, що на Донеччині. Для дітей підготували корисну лекцію, під час якої нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Крім того, хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи надзвичайників. Вогнеборці продемонстрували учням пожежно-рятувальний та аварійно-рятувальний автомобілі, спеціальне обладнання та бойовий одяг. Діти щиро подякували своїм надзвичайним гостям за корисну та цікаву інформацію, а також пообіцяли неухильно дотримуватися правил безпеки.

дон_1.jpgдон.jpg4444.jpg888.jpg

Водночас, на Сумщині, в містах Ромни, Лебедині та Шостці вогнеборці та поліцейські навідалися до місцевих загальноосвітніх шкіл. Під час проведення заходу було відпрацьовано заходи з евакуації дітей з приміщення на випадок надзвичайної ситуації під час навчального процесу. Також рятувальники поспілкувались з дітьми стосовно небезпек осіннього періоду – це і пічне опалення і вибухонебезпечні предмети. Насамкінець працівники ДСНС продемонстрували роботу пожежної автоцистерни з ліквідації умовного загоряння. Також всім присутнім було роздано інформаційні пам’ятки з алгоритмом дій у найпоширеніших надзвичайних ситуаціях.

сум_1.jpgсум.jpg

Для вихованців садочку «Снігуронька» у м. Біла Церква, на Київщині, та учнів Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сьогоднішній день також розпочався із зустрічі з рятувальниками та поліцейськими. Фахівці ДСНС в ігровій формі розповіли основні правила безпеки життєдіяльності. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Також нагадали про порядок дій під час евакуації та до яких наслідків призводять пустощі дітей з вогнем. А щоб дітлахам було цікаво та захоплююче, в практичній частині для допитливої малечі влаштували справжній майстер-класс: діти мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши бойовий одяг та поуправлятися з вогнегасником, ліквідувавши умовну пожежу.

ки.jpgки_1.jpg

Подібну превентивну роботу надзвичайники та поліцейські провели зі школярами НВО №1 у м. КропивницькийТак, у рамках інтерактивного уроку “День з поліцейським та рятувальником”, учні мали змогу ознайомитись із пожежно-рятувальним автомобілем та його оснащенням, спробувати разом з рятувальником подати воду, поспілкуватися з бійцями Служби порятунку про безпеку життєдіяльності. А ще під час інтерактивного уроку діти познайомилися з собакою-рятувальником та дізнались, яку роботу він виконує під час рятувальних операцій.

кіро.JPGкіро_1.JPG

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
17 Вересня15:45 м. Чернівці: рятувальники області приймали вітання з нагоди Дня рятівника
17 Вересня14:44 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
17 Вересня14:42 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
17 Вересня14:21 Чернівецька область: школярі та студенти провели День з поліцейським та рятівником
17 Вересня08:56 Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій із Днем рятівника
17 Вересня08:12 Привітання начальника Головного управління з Днем рятівника
16 Вересня17:08 м. Чернівці: рятувальники спрямовують свою роботу на запобігання пожежам у житловому секторі
16 Вересня16:59 Чернівецька область: рятувальники та поліцейські ознайомлюють дітей зі своїми професіями та вчать правильних дій у загрозливих для життя ситуаціях
16 Вересня10:21 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час походу у гори
16 Вересня10:20 Рятувальники просять не ігнорувати правила пожежної безпеки у побуті!
16 Вересня09:01 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
15 Вересня19:35 м. Чернівці: визначено найсильніших пожежних-рятувальників області
15 Вересня17:54 Чернівецька область: інтерактивні уроки «День з поліцейським та рятівником» тривають
15 Вересня09:32 В українських закладах освіти проходять інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
14 Вересня17:30 Чернівецька область: рятувальники та правоохоронці навчають дітей безпеки життєдіяльності
Останні новини