Контраст
Шрифт

Упродовж 11-18 травня у навчальних закладах області триватиме Тиждень знань безпеки життєдіяльності

clock
11.05.2021 06:00

З метою навчання дітей правил безпечної поведінки, формування у них практичних навичок, як діяти у разі різних надзвичайних ситуацій, задля підвищення інтересу молоді до пожежно-рятувальної справи з 11 по 18 травня  у навчальних закладах Чернівецької області проходитиме Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Заходи відбуватимуться за участі та ініціативи Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, Управління освіти Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної організації Добровільного пожежного товариства України та обласного Товариства Червоного Хреста України.

Зважаючи на карантинні вимоги, усі заходи відбуватимуться у змішаній формі. Дітей навчатимуть онлайн, а також проводитимуть зустрічі з дошкільнятами, школярами, студентами.

Діти матимуть змогу побувати на екскурсіях у пожежно-рятувальних підрозділах, візьмуть участь в уроках на тему безпечної поведінки, позмагаються у конкурсах. Фахівці Служби порятунку продемонструють дітлахам  пізнавальні мультфільми, проведуть ігри, під час яких легко і з  користю навчать дітей безпеки життєдіяльності. 

Про все найцікавіше під час Тижня знань ви зможете щоденно дізнатися на нашому сайті.

 

Схожі матеріали