Звернення громадян

Звернення громадян

Як подати звернення до Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області

Письмове звернення у паперовій формі надсилається засобами поштового зв’язку на адресу: ГУ ДСНС України у Чернівецькій області , м. Чернівці, вул. Скальда Сергія, 1А, 58018, або подається особисто до приймальні громадян або через скриньки «Для звернень громадян та запитів на інформацію», які розміщено у приймальні громадян.

При поданні звернення особисто до приймальні громадян необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу. При поданні звернення громадянином через уповноважену ним особу, повноваження її повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.

Електронне звернення – письмове звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку надсилається на визначену адресу електронної пошти ГУ ДСНС України у Чернівецькій області - [email protected]

Усне звернення до ГУ ДСНС України у Чернівецькій області викладається громадянином на особистому прийомі (приймальня громадян) у дні та години, визначені графіками особистого прийому громадян керівництвом ГУ ДСНС України у Чернівецькій області.

Для подання усних звернень до ДСНС за допомогою засобів телефонного зв’язку необхідно звертатися за безкоштовними номерами телефонів 1545 (урядова «гаряча лінія» цілодобово) та 1536 («гаряча лінія» МВС у робочі дні та час).

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Законодавча та нормативно-правова база: